?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Глобальна організація професійних бухгалтерів закликає лідерів G20 збалансовано підійти до рішень майбутнього самміту в США.

Оптимізм з приводу економічної ситуації фактично може дати поштовх для нової фінансової кризи, йдеться в офіційній позиції ACCA (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів), під назвою «Самовдоволеність проти Реформ», виданій напередодні наступного самміту G20, який відбудеться 24-25 вересня у Пітсбурзі, США.

За результатами двох попередніх Саммітів G20, ACCA стурбована відсутністю конкретних пропозицій щодо інвестицій у економіки з низьким рівнем викидів вуглекислого газу. У боротьбі за голоси виборців та намаганнях припинити економічну рецесію, політики повинні також усвідомлювати серйозність проблеми кліматичних змін. Завчасні дії, на необхідності яких наголошують аналітичні звіти, економічні прогнози та проектні пропозиції, підвищать наші шанси відвернути катастрофу з меншими фінансовими та екологічними втратами, а також створити потужну «зелену економіку».

http://acca-ukraine.livejournal.com/6569.html